Dębki Dębki wczasy nad morzem noclegi nad morzem domki nad morzem

Polecamy

wczasy
U Zosi Chłapowo
wczasy
Cisowianka Chłapowo
wczasy
Pokoje.at Chłapowo
wczasy
U Jasia Władysławowo
wczasy
Letnik.net Chłapowo

Plaża nadmorska

Dębki 2007r.
Tak jak na nadmorski kurort przystało Dębki mogą pochwalić się piękną piaszczystą plażą, której to białe pasmo wkomponowane w krajobraz zielonych okolicznych łąk nadaje temu miejscu niezapomniany urok...
Dębki to kilkanaście dogodnych wejść na plażę znajdujące się równolegle od głównego deptaka ul. Spacerowej.
Plaża w Dębkach rozciąga się na długości kilku kilometrów i graniczy od wschodu z plażą w Karwieńskich Błotach oraz od zachodu z Białogórą.
Jest to jedna z najszerszych plaż wybrzeża Bałtyckiego. Drobny, jasny, niemal biały piasek kontrastuje z ciemnogranatowym morzem i błękitem nieba. Krajobraz ten wzbogacony o zielone łąki rezerwatu oraz sosnowy las porastający wydmy sprawiają wrażenie bajecznie-sielskiej czy baśniowej krainy zauroczając każdego turystę.

Najopularniejszym odcinkiem plaży jest ujście rzeki Piaśnica - największej rzeki Kaszub. Czysta rzeka wpadała piaszczystym, płytkim ujściem do Bałtyku.

Gorące słońce letnią porą przyciąga tłumnie całe rodziny plażujące wśród kolorowych parawanów, parasoli i łodzi rybackich. W ciągu dnia popularnością cieszą się strzeżone kąpieliska morskie, przejażdżki skuterem wodnym, rozgrywki plażowej piłki siatkowej. Przekąskioraz zimne napoje serwują liczne bary plażowe.
Po zachodzie słońca atrakcję stanowią kluby i bary, zachodzące słońce i rozmarzeni spacerowicze.
Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.


od 03.2003: 5 116 853 ip , stoper: 0,005 s.
Zapraszamy na wczasy. Zapraszamy do miejscowości: Władysławowo Chłapowo Jastrzębia Góra Jastarnia Karwia Łeba, zielone szkoły nad morzem
mapa strony dla właścicieli obiektów - kwaterodawców

©   2003 - 2015   Dębki nad morzem