Dębki Dębki wczasy nad morzem noclegi nad morzem domki nad morzem

Polecamy

wczasy
U Zosi Chłapowo
wczasy
Anna Chłapowo
wczasy
Cisowianka Chłapowo
wczasy
o.w. Paleo Władysławowo
wczasy
Pokoje.at Chłapowo

Plaża nadmorska

Dębki 2007r.
Tak jak na nadmorski kurort przystało Dębki mogą pochwalić się piękną piaszczystą plażą, której to białe pasmo wkomponowane w krajobraz zielonych okolicznych łąk nadaje temu miejscu niezapomniany urok...
Dębki to kilkanaście dogodnych wejść na plażę znajdujące się równolegle od głównego deptaka ul. Spacerowej.
Plaża w Dębkach rozciąga się na długości kilku kilometrów i graniczy od wschodu z plażą w Karwieńskich Błotach oraz od zachodu z Białogórą.
Jest to jedna z najszerszych plaż wybrzeża Bałtyckiego. Drobny, jasny, niemal biały piasek kontrastuje z ciemnogranatowym morzem i błękitem nieba. Krajobraz ten wzbogacony o zielone łąki rezerwatu oraz sosnowy las porastający wydmy sprawiają wrażenie bajecznie-sielskiej czy baśniowej krainy zauroczając każdego turystę.

Najopularniejszym odcinkiem plaży jest ujście rzeki Piaśnica - największej rzeki Kaszub. Czysta rzeka wpadała piaszczystym, płytkim ujściem do Bałtyku.

Gorące słońce letnią porą przyciąga tłumnie całe rodziny plażujące wśród kolorowych parawanów, parasoli i łodzi rybackich. W ciągu dnia popularnością cieszą się strzeżone kąpieliska morskie, przejażdżki skuterem wodnym, rozgrywki plażowej piłki siatkowej. Przekąskioraz zimne napoje serwują liczne bary plażowe.
Po zachodzie słońca atrakcję stanowią kluby i bary, zachodzące słońce i rozmarzeni spacerowicze.
Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.Dębki 2007r.


od 03.2003: 5 081 114 ip , stoper: 0,085 s.
Zapraszamy na wczasy. Zapraszamy do miejscowości: Władysławowo Chłapowo Jastrzębia Góra Jastarnia Karwia Łeba, zielone szkoły nad morzem
mapa strony dla właścicieli obiektów - kwaterodawców

©   2003 - 2015   Dębki nad morzem