Tak jak na nadmorski kurort przystało Dębki mogą pochwalić się piękną piaszczystą plażą, której to białe pasmo wkomponowane w krajobraz zielonych okolicznych łąk nadaje temu miejscu niezapomniany urok...
Dębki to kilkanaście dogodnych wejść na plażę znajdujące się równolegle od głównego deptaka ul. Spacerowej.
Plaża w Dębkach rozciąga się na długości kilku kilometrów i graniczy od wschodu z plażą w Karwieńskich Błotach oraz od zachodu z Białogórą.
Jest to jedna z najszerszych plaż wybrzeża Bałtyckiego. Drobny, jasny, niemal biały piasek kontrastuje z ciemnogranatowym morzem i błękitem nieba. Krajobraz ten wzbogacony o zielone łąki rezerwatu oraz sosnowy las porastający wydmy sprawiają wrażenie bajecznie-sielskiej czy baśniowej krainy zauroczając każdego turystę.

Najopularniejszym odcinkiem plaży jest ujście rzeki Piaśnica - największej rzeki Kaszub. Czysta rzeka wpadała piaszczystym, płytkim ujściem do Bałtyku.

Gorące słońce letnią porą przyciąga tłumnie całe rodziny plażujące wśród kolorowych parawanów, parasoli i łodzi rybackich. W ciągu dnia popularnością cieszą się strzeżone kąpieliska morskie, przejażdżki skuterem wodnym, rozgrywki plażowej piłki siatkowej. Przekąskioraz zimne napoje serwują liczne bary plażowe.
Po zachodzie słońca atrakcję stanowią kluby i bary, zachodzące słońce i rozmarzeni spacerowicze.


Ocena artykułu10,0/10 (na podstawie 1 oceny)

Oceń, skomentuj artykuł jako pierwszy


wladyslawowo.org

wczasy we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie

noclegi:

polecamy:

  • letnik.pl - kwatery nad morzem
  • wczasy.pl - noclegi na wczasy

©  2003 - 2024   www.debki.eu - noclegi na morzem na wczasy w Dębkach - wakacje w Dębkach

wtorek, 21 maj 2024r. 18:45:20, online: (0/2), 6 ms